کابل کشی سیستم اعلام حریق ساختمان
کابل کشی سیستم اعلام حریق ساختمان
خرداد 19, 1399
اعلام حریق اتاق سرور
اعلام حریق اتاق سرور
خرداد 19, 1399
کابل کشی سیستم اعلام حریق ساختمان
کابل کشی سیستم اعلام حریق ساختمان
خرداد 19, 1399
اعلام حریق اتاق سرور
اعلام حریق اتاق سرور
خرداد 19, 1399

مجوز نصب تجهیزات اعلام حریق گلوبال فایر (GFE) توسط شرکت به سازان سرای مهرآهنگBSMA

سیستم اعلام حریق اصفهان

سیستم اعلام حریق اصفهان

مجوز نصب سیستم اعلام حریق گلوبال فایر GFE  در شهر اصفهان :

سیستم اعلام حریق اصفهان |مجوز نصب تجهیزات اعلام حریق گلوبال فایر (GFE)  توسط شرکت به سازان سرای مهرآهنگ BSMA:

سیستم اعلام حریق اصفهان | شرکت فنی مهندسی به سازان سرای مهر آهنگ(BSMA) توجه به فعالیت گسترده در زمینه نصب تجهیزات اعلام حریق در اصفهان و با گذراندن مراحل مختلف مصاحبه در سازمان آتش نشانی اصفهان و بررسی های به عمل آمده در مورد تجهیزات اعلام حریق گلوبال فایر GFE  در جلسات متعدد آتش نشانی در تاریخ ۹۴/۹/۲۹ به شماره ۱/۹۳/۳۱۸۶۲ موفق به اخذ مجوز نصب سیستم اعلام حریق با مارک گلوبال فایر یا  Global fire EQUIPMENT) GFE) در مورد نصب و راه اندازی تجهیزات کانونشنال و آدرس پذیر در شهر اصفهان شده است.این مجوز به صورت مستمر تمدید گردیده و در حال حاضر دارای اعتبار تا سال 1402 میباشد .

در صورتیکه شما نیاز داری یک سیستم اعلام حریق به صورت حرفه ای و کار آمد در ساختمان و یا کارخانه شما نصب گردد میتوانید با شرکت فنی مهندسی بهسازان تماس بگیرید . شرکت فنی مهندسی بهسازان دارای رزومه بسیار موفق در خصوص فروش و نصب و راه اندازی سیستم های اعلام و اطفا حریق اتوماتیک در پروژه های صنعتی و کارخانه های بزرگ می باشد .

سیستم اعلام حریق اصفهان | برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

سیستم اعلام حریق اصفهان | مجوزنصب سیستم اعلام حریق کانونشنال گلوبال فایر | لازم به ذکر است تجهیزات آدرس پذیر گلوبال فایر نیز دارای مجوز نصب در اصفهان میباشند . بزرگترین پروژه مسکونی در اصفهان با چهل لوپ پنل اعالم حریق توسط سیستم گلوبال فایر نصب راه اندازی و در حال بهره برداری است .

سیستم های اعلام حریق کانونشنال گلوبال فایر در چه مناطقی کاربرد دارد ؟ 

 • عموماً در مناطقی مورد استفاده قرار می گیرند که از لحاظ فیزیکی کوچک
 • استفاده از سیستم های آدرس پذیر از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه نمی باشد.

سیستم اعلام حریق برای هشدار به ما در مورد شرایط اضطراری طراحی شده است تا بتوانیم برای محافظت از خود، کارکنان و عموم مردم اقدام کنیم.

هشدارهای آتش نشانی یا سیستم اعلام حریق در ادارات، کارخانه ها و ساختمان های عمومی نصب می شوند، آنها بخشی از روال روزمره ما هستند، اما اغلب تا زمانی که یک وضعیت اضطراری پیش نیاید نادیده گرفته می شوند و در آن زمان ممکن است جان ما را نجات دهند. سرویس و نگهداری سیستم های اعلام حریق همانند آسانسور و غیره بسیار مهم و ضروری است .

تجهیزات اعلام حریق کانونشنال گلوبال فایر یا GFE  از یک کنترل پنل مرکزی که دارای دو الی 48 زون اعلام حریق می باشد تشکیل شده است . بسته به مساحت محل مورد نظر،نوع ساخت تعداد طبقات تعداد واحد ها تعداد زون پانل اعلام حریق معین می گردد. بر اساس پیشنهاد کارخانه حداکثر 32 المان اعلام حریق در یک زون نصب میگردد.
در این نوع از تجهیزات  اعلام حریق، چنانچه هریک از المان های اعلام حریق فعال شود، کنترل پنل مرکزی گلوبال فایر تنها قادر به شناسایی منطقه وقوع حریق ( زون حریق ) می باشد و امکان شناسایی محل دقیق حریق توسطکنترل پنل میسر نمی باشد. در صورتیکه نیاز به شناسایی محل دقیق حریق است باید از تجهیزات آدرس پذیر استفاده شود

سیستم اعلام حریق اصفهان | اجزای یک سیستم اعلام حریق کانونشنال گلوبال فایر:

 • سیستم اعلام حریق اصفهان | پانل کنترل(Control Panel) اوریون :هر کنترل پنل مرکزی کانونشنال می‌تواند ۲،۴،۸ و یا زون های بیشتری را پشتیبانی کند. در هر مدار این پانل تعدادی آشکارساز و شستی اعلام حریق قرار می گریند که با قرار گرفتن خازن در انتهای زون، پانل از صحت برقراری مدار اطمینان حاصل می نماید. همچنین در این نوع از پانل ها تعدادی خروجی جهت اتصال مستقیم آژیرهای اعلام حریق یا خروجی هایی نظیر Door Magnet فن فشار مثبت شیر های برقی و غیره مورد استفاده قرار می گیرند.
 • دیتکتور اعلام حریق دودی(Smoke Detector)
 • دیتکتور اعلام حریق حرارتی(Heat Detector)
 • دیتکتور اعلام حریق ترکیبی دودی حرارتی (Smoke/Heat Detector)
 •  شستی های اعلام حریق (Manual Call Point )
 • دیتکتور پرتو نوری (Optical Beam Detector)
 • فلیم دیتکتور یا دیتکتور شعله

 

3 Comments

 1. مهدی آزادی گفت:

  خسته نباشید ممنون به خاطر این مطلب
  زیبا

 2. ایمان طاهری گفت:

  نه تنها این مطلب بلکه بقیه مطالبوب
  سایت‌ هم خیلی مفید بودند.

  تشکر میکنم به خاطر مطالب خوبتون.

 3. کلیپ ها و فیلم های سیاسی گفت:

  عالی قشنگ بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برند