شرکت به سازان سرای مهر آهنگ عرضه کننده تجهیزات آتش نشانی

خرید تجهیزات آتش نشانی بصورت آنلاین را با به سازان تجربه کنید.

عرضه کننده سیسم اعلام حریق، کپسول آتش نشانی، بیم دیتکتور، دستگاه زنده یاب و دیگر تجهیزات آتش نشانی
نمایندگی کمپانی تجهیزات اعلام حریق گلوبال فایر
تولید کننده جعبه آتش نشانی پیشرو

خرید آنلاین سیستم اعلام حریق

دتکتور حرارتی آدرس پذیر

 شرکت به سازان سرای مهر آهنگ نمایندگی برند GFE، سیستم اعلام حریق گلوبال فایر را عرضه می کند. شرکت گلوبال فایر در سال ۱۹۹۴ در دانمارک شکل گرفت و چند سال بعد به محل جدید خود در شمال شهر فارو، پایتخت فعلی کشور پرتغال منتقل شد. محل کارخانه در شهرک صنعتی تکنولوژی و صنعت قرار دارد.

خرید آنلاین جعبه آتش نشانی

جعبه آتش نشانی عرضه شده دارای تاییدیه از سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان به شماره ۶۷۵۴/۷ میباشد. شرکت به سازان تولید جعبه آتش نشانی استیل را از سال ۱۳۸۵ آغاز نموده است. به سازان سرای مهر آهنگ جهت ارائه خدمات و عرضه مستقیم و خرید جعبه آتش نشانی، فروشگاه آنلاین تجهیزات آتش نشانی را برای فروش اینترنتی این تجهیزات در سراسر کشور با قیمت مناسب راه اندازی نموده است. همچنین ساکنین اصفهان به صورت حضوری میتوانند خرید انجام دهند.

خرید آنلاین کپسول آتش نشانی

خرید تجهیزات آتش نشانی، کپسول آتش نشانی پودر و گاز

به سازان سرای مهر آهنگ خرید کپسول آتش نشانی با امکان ارسال به سراسر ایران است. جهت خرید آنلاین وسایل آتش نشانی شامل انواع کپسول آتش نشانی میتوانید از قسمت محصولات یا لینک موجود در این صفحه اقدام نمایید.

 

به سازان سرای مهر آهنگ تولید کننده جعبه آتش نشانی

از سال 1385 هنگامی که درب ها را باز کردیم، بهسازان به سرعت در حال تبدیل شدن به یکی از موفق ترین تامین کنندگان مستقل تجهیزات حفاظت از آتش درایران است. این به عنوان یک نتیجه مستقیم از تعهد ما به توسعه و بهبود محصولات ما و البته داشتن یک گروه عالی از پرسنل متعهد و مجرب است. تیم ما یکی از با تجربه ترین در صنعت است و ما منتظر کمک شما برای بهبود خدمات خود هستیم.محصولات بهسازان دارای بالاترین کیفیت در زمینه تولید جعبه آتش نشانی و قرقره آتش نشانی است. این به این معنی است که آنها طراحی شده اند تا بزرگترین آتش سوزی را مهار و اطفا نمایند. استفاده ما از استیل برای ساخت جعبه های آتش نشانی نشانگر اهمیت ما به ساخت یک محصول بسیار با کیفیت است . هدف ما به سادگی تولید یک محصول ُ با کیفیت برتر است. ما امیدواریم که شما هرگز به استفاده از یک جعبه آتش نشانی نیاز نداشته باشید، اما در صورتی که شما برای اطفا حریق از جعبه آتش نشانی بهسازان استفاده کردید می توانید مطمن باشید جعبه آتش نشانی بهسازان به صورت قابل اعتماد م موثر حریق را اطفا خواهد نمود .